Skuteczne tabletki na pamięć

Każdy, kto chciałby mieć lepszą pamięć, powinien pomyśleć o zastosowaniu suplementów diety z apteki. Preparat o odpowiednio dobranym składzie może świetnie wpłynąć na pamięć i koncentrację! Jakie składniki powinny zawierać skuteczne tabletki na pamięć?

Żeń- szeń

To popularny składnik suplementów diety. Nie tylko świetnie wpływa na poprawę pamięci i koncentrację, ale również pomaga panować nad emocjami w stresowych sytuacjach.

Miłorząb japoński

Ta roślina zawdzięcza swą popularność między innymi skutecznemu działaniu przeciwstarzeniowemu, dzięki czemu znajduje ona zastosowanie w kremach do skóry. Miłorząb wpływa także na pracę mózgu, dlatego można go znaleźć w wielu suplementach diety, również w tabletkach na pamięć.

Lecytyna

Suplementacja lecytyny jest polecana uczącej się młodzieży oraz starszym osobom, gdyż wspomaga procesy myślenia i pomaga zapamiętywać. Jest także pomocna w walce ze zmęczeniem, gdyż skutecznie dodaje energii.

Olej lniany

Dzięki wysokiej zawartości korzystnych kwasów tłuszczowych, olej lniany dobrze wpływa na funkcjonowanie mózgu i ma korzystny wpływ również na pamięć. Podobne działanie wykazuje tran, który również zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i jest składnikiem wielu suplementów diety.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Tabletki na pamięć. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.